Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.

Join the forum, it's quick and easy

Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.
Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pocela sam se rezati ,neznam sta da radim !?

Go down

Pocela sam se rezati ,neznam sta da radim !? Empty Pocela sam se rezati ,neznam sta da radim !?

Postaj by IrmaBiersack pon lis 29, 2012 12:55 pm

Ovako price ide:zivim u jednom velikom stanu sa mamom , bratom , i tatom , a u drugom dijelu stana se nalazi moj amidja koji je izgubio sva prava nad svojom kcerkom , i ona je sada kod jedne zene koja je cuva ,
Moj brat je nekoliko mjeseci isao na lijecenje od depresije.
ja i on se nikako ne slazemo , ponekad pozelim da umrem , stalno me tuce , kad ja nesto necu da uradim on me pretuce !!
imam 13 ogdina , a on 15 !

nekliko puta sam pokusavala da se rezem ali nisam imala hrabrosti , kada je moja rodica dosla kod mene vidjela sam da se i ona rezala , pa sam to i ja uradila , prije toga me on ponovo pretukao ! mislila sam da ce mi tako biti lakse i stvarno jeste , nekoliko dana sam to krila od mame i premisljala se dali da joj kazem ! moj brat je to vidjeo i ucjenjivao me ako ne uradim nesto sto on zeli da ce me reci , sada su mama i tata ljuti na mene , nezeli da prica samnom , kaze da je izgubila svo povjerenje u mene , ja nemogu ovako , stalno placem , nemogu bez mame !!!

Pozelim nekad da pobjegnem od kuce , sto dalje od brata ! jer ga vise nemogu trpiti , i nemogu trpiti njegovo udaranje , i maltretiranje !!!


pomozite mi sta da radim !!! Hvala unaprijed !! :''''(
IrmaBiersack
IrmaBiersack
Otkriva Forum
Otkriva Forum

Broj postova : 1
Age : 24
Lokacija : Sarajevo
Drzava/Country : BiH
Reputation : 1
Registration date : 29.10.2012

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.