Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.

Join the forum, it's quick and easy

Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.
Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alarmi u trafici

Go down

alarmi u trafici Empty alarmi u trafici

Postaj by micko13 pet srp 10, 2015 3:42 pm

Pozdrav svima! nov sam ovde ...ovo mi je prva tema. Drzim jednu trafiku koja je koliko sam do sad shvatio da lepom mestu za lopuze Mad . Sobzirom da su je obijali vec dva puta a menjao sam bravu mislio sam da postavim neke sigurnosne sisteme(alarm najbolje) pa posto u to nisam najbolje upucen zeleo bi da cujem vase misljenje oko toga... koliko je tesko iskljuciti alarm kad se upali i kako on reaguje?(dal se cuje na sav glas il ga samo milicija cuje? Very Happy ) takodje kad su jednom pljackali trafiku osekli su provodnik koji dovodi elektricnu energiju do trafike..pa da li to utice na alarm? da li tako moze da ce iskljuci? muka mi je od tih narkomada sto vrsljaju po gradu i obijaju sta im se cefne... pomozite da sacuvam nesto robe iz trafike Wink Hvala na pomoci!
micko13
micko13
Otkriva Forum
Otkriva Forum

Broj postova : 1
Age : 46
Lokacija : beograd
Drzava/Country : Srbija
Reputation : 1
Registration date : 10.07.2015

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.