Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.

Join the forum, it's quick and easy

Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.
Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragocjeno vrijeme...Pročitajte!

2 posters

Go down

Dragocjeno vrijeme...Pročitajte! Empty Dragocjeno vrijeme...Pročitajte!

Postaj by Saphirra čet ruj 04, 2008 11:36 pm

Ovo je bio email koji sam ja dobila od jedne osobe pa mislim da je sadrzaj zaista lijepo napisan i zato mail postavljam ovdje. Zanima me koliko vi uistinu cijenite nase dragocijeno vrijeme?

Zamislite kako postoji Banka koja svako jutro položi na Vaš račun sumu od 86.400 kn.Ta Banka neće sačuvati taj iznos na računu.Svake noći će poništiti iznos koji nije u toku dana upotrijebljen.Što ćete učiniti?Povući ćete sav iznos do zadnje kune, naravno.Svi mi imamo račun u takvoj Banci. Ime te banke je : VRIJEME Svako jutro ova Banka Vam položi na račun 86.400 sekundi.Svake noći ova Banka poništava i smatra nevažećim ostatak koji nije upotrijebljen u određene svrhe.Ova Banka ne čuva Vašu štednju i ne dozvoljava prijenose.Svakog dana se otvara novi račun.Ukoliko ne upotrijebite dnevni iznos na raspolaganju, gubitak je Vaš.Nema kredita na iznos od sutra.
Morate živjeti sadašnjost s iznosom od danas.Investirajte tako da postignete maksimum u vlastitom zdravlju i sreći. Sat nastavlja s otkucajima…. Dostignite maksimum svakog dana.

• kako bi shvatili vrijednost jedne godine upitajte osobu koja je bila u komi 12 mjeseci
• kako bi shvatili vrijednost jednog mjeseca upitajte jednu majku koja je rodila prijevremeno
• kako bi shvatili vrijednost jednog tjedna upitajte izdavača tjednika• kako bi shvatili vrijednost jednog sata upitajte dvoje zaljubljenih koji čekaju na susret
• kako bi shvatili vrijednost jedne minute upitajte nekoga tko je upravo zakasnio na vlak
• kako bi shvatili vrijednost jedne sekunde upitajte nekoga tko je upravo izbjegao nesreću
• kako bi shvatili vrijednost djelića sekunde, upitajte sportaša koji je dobio srebrnu medalju na Olimpijadi
• dajte vrijednost svakom trenutku u kojem živite i dajte mu još veću vrijednost ukoliko ga dijelite s posebnom osobom, toliko posebnom da to zaslužuje.

Ne zaboravite, vrijeme ne čeka nikoga Netko je jednom kazao: radi kao da ti novac nije potreban, voli kao da nikada nisi patio, pleši kao da te nitko ne gleda, pjevaj kao da te nitko ne sluša. Živi kao da je Raj na Zemlji. I kada ovo pročitaš znaj kako netko misli na tebe i kako nisi sam.

Jučer? Povijest.
Sutra? Nepoznanica.

Zbog toga postoji sadašnjost.

Vrijeme ne čeka.

Upitajte se cijenite li dovoljno vrijeme koje Vam je na raspolaganju.
Saphirra
Saphirra
Moderator Saphira
Moderator Saphira

Broj postova : 596
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom
Raspoloženje : šef
Reputation : 1
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Dragocjeno vrijeme...Pročitajte! Empty Re: Dragocjeno vrijeme...Pročitajte!

Postaj by Admin Marijo čet ruj 18, 2008 5:05 pm

je vrijeme treba cijemiti jer leti kao ludo,trebauživati u svakoj minuti.
Admin Marijo
Admin Marijo
Admin
Admin

Broj postova : 2958
Age : 33
Lokacija : Somewher on Planet Earth
Raspoloženje : Dragocjeno vrijeme...Pročitajte! Th_Study
Drzava/Country : Hrvatska
Reputation : 7
Registration date : 06.07.2008

http://marijowebzone.biz

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.