Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.

Join the forum, it's quick and easy

Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.
Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GTA IV i Call of Duty World at War

2 posters

Go down

GTA IV i Call of Duty World at War Empty GTA IV i Call of Duty World at War

Postaj by G4 sri lis 15, 2008 12:09 pm

GTA IV i Call of Duty World at War 2hocm78
Pošto izlaze uskoro GTA IV i Call of Duty World at War. Pa reko da otvorim ovu temu da vidim koja vam je bolja igrica? Koja je skuplja? U kojoj je bolja radnja? U kojoj je bolja grafika? Pucnjave ima u obadvije igrice ali u nekoj se nemoze utrkivati sa autima?
Moje mišljenje:
Planiram kupiti GTA IV i COD5 odmah cim izađu. Te cu dvije igice jako puno igrati mislim da cu samo njih igrati jer ih vec dugo ocekujem. Call of Duty World at War, mislim da ce biti najbolji nastavak svi call of duty-a. Neznam jeste li gledali na youtube klipove o COD5 uglavnom je super, posebno sto mi privlacu paznju u klipovima su cuke koje mozes pustiti na ne-prijatelja kada imas 3 boda ( ipak ima dosta toga od predhodnog coda 5). Grafiku nisam mogao ocjeniti jer su loše snimani video klipovi. GTA IV, također mislim da bi trebao biti najbolji nastavak, gledao sam mnogo video klipova i zadovoljan sam radnjom i grafikom, veoma lijepo urađeni automobili, motori, helikopteri i ljudi. Lici na GTA San Andreas ali je skroz realnije nego u SA.
G4
Izvor: www.soft-pc.org/forum
avatar
G4
100 Član foruma
100 Član foruma

Broj postova : 35
Reputation : 0
Registration date : 14.10.2008

[Vrh] Go down

GTA IV i Call of Duty World at War Empty Re: GTA IV i Call of Duty World at War

Postaj by ghost of sparta sri lis 15, 2008 4:00 pm

Jesam gledal, izgleda prehebeno.... Grafika, pokreti, animacije... Trailer izgleda savršeno... Sad se trenutno zasićujem Crysis: Warheadom, ali definitivno nabavljam COD 5
ghost of sparta
ghost of sparta
Najbolji Avatar
Najbolji Avatar

Broj postova : 514
Age : 30
Lokacija : Pregrada
Raspoloženje : GTA IV i Call of Duty World at War Feel_good
Reputation : 1
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.