Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.

Join the forum, it's quick and easy

Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.
Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erepublika

Go down

Erepublika Empty Erepublika

Postaj by rex ned pro 28, 2008 9:22 pm

Jako zanimljiva igirica ukojemu gradaiš svoju drzavu i sebe
Ako imate pitanja ili želite pozivnicu u igru posaljite mi email(mrga12@net.hr)
“ eRepublik je virtualna verzija stvarnog svijeta gdje igrači slijede svoje političke, ekonomske i vojne težnje da bi promijenili tijek povijesti. U eRepublik-u građani mogu proživjeti svoje snove, igrati s prijateljima i upoznati nove dok napreduju kroz svoj novi svijet. Za više informacija, posjetite www.erepublik.com.


eRepublik je masovna mrežna online (MMO), društvena i strateška web browser igra. Igra omogućava igračima da sudjeluju kao građani u online verziji pravog svijeta. Izmislili su ju i razvili Alexis Bonte i George Lemnaru.

eRepublik kombinira koncept društvenih mreža i strategija u jednu online igru čiji igrači mogu sudjelovati u raznim aktivnostima. Građani u eRepubliku mogu voditi poslove, osnivati političke stranke, glasati na izborima, pisati novinske članke, čak ići i u rat kao građani virtualnih verzija stvarnih država.

Nakon registracije, građanin odabire kojoj se virtualnoj državi želi pridružiti. Svaka od tih država nazvana je po stvarnoj državi u pravom svijetu i geografski se nalazi na sličnom mjestu. Građanin nakon toga traži posao u nekoj firmi unutar te države, a ima i priliku da trenira kao vojnik te države. Treniranje i rad u firmi izvode se na dnevnoj bazi. Jedna od glavnih prednosti igre je ta da je potrebno tek 15 minuta dnevno da bi se sudjelovalo.
Hrvatska je sedma po broju stanovnika.

Ako imate pitanja ili želite pozivnicu u igru posaljite mi email(mrga12@net.hr)



P.S. za svakog novog igrača kojeg ja dovedem ja dobijem 5 golda zato me e-mailajte da vam počaljem pozivnicu__-ako taj igrać dođe do 5 levela---

Ako imate pitanja ili želite pozivnicu u igru posaljite mi email(mrga12@net.hr)

Ili ako vam nije stalo da ja dobijem 5 golda izravno se moćete registrirati ovdje
http://www.erepublik.com/en

P.S. u igrici mi je nick Icy-tower
avatar
rex
Uklapaš se u tim
Uklapaš se u tim

Broj postova : 121
Raspoloženje : Spiderman
Drzava/Country : BiH
Reputation : 0
Registration date : 12.09.2008

[Vrh] Go down

Erepublika Empty Re: Erepublika

Postaj by rex ned tra 05, 2009 11:43 pm

iko
avatar
rex
Uklapaš se u tim
Uklapaš se u tim

Broj postova : 121
Raspoloženje : Spiderman
Drzava/Country : BiH
Reputation : 0
Registration date : 12.09.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.