Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.

Join the forum, it's quick and easy

Web Forum
Dragi posjetitelji dobrodošli na forum za sve,nadam se da ćete postati naši članovi klikom na register.
Web Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA

2 posters

Go down

1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA Empty 1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA

Postaj by Admin Marijo ned vel 08, 2009 10:22 pm

kemijsku, nuklernu, mehaničku....energiju možemo generirati u električnu...reklamiranje se može generirati u novac, ali može i u hranu za gladne lijek za sidu....samo upotrijebiš mehaničku energiju koju po cile dane trošiš na stiskanje miša...1 klik = 1 šalica hrane...1 klik = 1 dan obrazovanja....1 klik = još 1 dan života..
nekako me to užasno podsjeća na tamagući....klikneš i nahraniš...

[Q]Uključite se i vi u borbu protiv gladi. The Hunger Site vam to omogućuje, a da ne morate vaditi kreditne kartice. Sve što treba napraviti jest kliknuti na linkove sponzora! Svaki klik donira jednu četvrtinu šalice hrane - riže, krumpira i slično. Znači, posjetite li četiri sponzora, donirali ste jednu šalicu hrane. Sponzori plaćaju određenu sumu novaca po svakom kliku i to je izvor novaca kojim ta organizacija kupuje hranu za gladnu djecu u cijelom svijetu. Na svakog sponzora smijete kliknuti samo jednom dnevno. Ako vas mi ne možemo uvjeriti da žrtvujete malo svog internet vremena, barem posjetite site i pogledajte uvodnu grafiku - možda vas ona malo prizemlji.[/Q]

znam...sve je to super, humano od njih...ali meni je svejedno prebolesno....kako to? oni imaju sredstva za pomoć, ali neće pomoći ako ti ne pogledaš njihove reklame....
ajd bar se neko sitija kako da iskoristi sponzoriranje u dobre svrhe....
ne znam šta bi o tome mislila, ali zasad bolje klikat nego ne! bolje da zarada ide za humanitarne ciljeve, nego da se troši na plaćanje reklamnog prostora u medijima

e da...i zašto se niko nije sitija još da postavmo generatore u teretane..koliko se tamo uzalud energije utroši...moglo bi napajat cili grad....a onda bi bilo i manje potrebe za trošenjem prirodnih izvora!!!!


Pomozite i vi klikovima na stranice:

Free Donation-tu se može klikat i više puta na dan, za razne stvari

Fedsa-hrana za južnu afriku-

Ecology Fund-spasite prašume

The Breast Cancersite-za mamograf

Solve Poverty-1 klik = 0.05 EURA za obrazovanje

The Hunger Site -šalice hrane

Rainforest Care-za očuvanje prirodnih staništa
Admin Marijo
Admin Marijo
Admin
Admin

Broj postova : 2958
Age : 33
Lokacija : Somewher on Planet Earth
Raspoloženje : 1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA Th_Study
Drzava/Country : Hrvatska
Reputation : 7
Registration date : 06.07.2008

http://marijowebzone.biz

[Vrh] Go down

1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA Empty Re: 1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA

Postaj by Dr. Živago pon vel 09, 2009 1:21 am

Svaka čast, ovo je humano!!!
Dr. Živago
Dr. Živago
V.I.P
V.I.P

Broj postova : 520
Raspoloženje : 1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA Feel_good
Reputation : 2
Registration date : 06.07.2008

[Vrh] Go down

1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA Empty Re: 1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA

Postaj by Dr. Živago pon vel 09, 2009 1:24 am

Evo još jedan link na kojem možete pomoći;

http://www.freerice.com/

Give free rice to hungry people by playing a simple game that increases your knowledge.

Pomozite im
Dr. Živago
Dr. Živago
V.I.P
V.I.P

Broj postova : 520
Raspoloženje : 1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA Feel_good
Reputation : 2
Registration date : 06.07.2008

[Vrh] Go down

1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA Empty Re: 1 KLIK = 1 DAN ŽIVOTA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.